781-308-256 pkorpula@gmail.com

SPŁYWY KAJAKOWE

Tokarnia

Spływy kajakowe integracyjne – zapraszamy na niezapomniane spływy kajakowe w malowniczych okolicach!

Jesteśmy doświadczonym zespołem pasjonatów kajakarstwa, który specjalizuje się w organizacji różnorodnych spływów kajakowych dla firm, szkół oraz jako atrakcja w ramach imprez integracyjnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do grup zorganizowanych, jak i klientów indywidualnych, którzy zebrali większą grupę znajomych i chcą doświadczyć prawdziwej przygody na wodzie. Spływ kajakowy na wieczór kawalerski? Spływ kajakowy na wieczór panieński? To wspaniały pomysł!

Spływy kajakowe firmowe – dlaczego warto z nich skorzystać?

Nasze spływy kajakowe są doskonałą okazją do integracji zespołu podczas spływów kajakowych dla firm. Ten niekonwencjonalny sposób na team building zapewni nie tylko mnóstwo rozrywki, ale także umożliwi rozwijanie umiejętności współpracy i komunikacji. Dzięki malowniczemu otoczeniu przyrody dorzecza Nidy Białej i Czarnej, niezwykłym atrakcjom województwa świętokrzyskiego i ekscytującej atmosferze, uczestnicy spływów będą mieli okazję zacieśnić więzi z kolegami z pracy.

spływy kajakowe firmowe

Spływy kajakowe organizowane – najlepszy sposób na niezapomnianą integrację!

Nasze spływy kajakowe integracyjne są idealnym rozwiązaniem dla firm i grup, które chcą wzmocnić więzi między uczestnikami i wspólnie przeżyć niezapomniane chwile. Jeśli szukasz oryginalnego sposobu na imprezę firmową, event lub rekreacyjny wypad, nasze spływy kajakowe – eventy będą strzałem w dziesiątkę! Zapewniamy dobrą zabawę, doskonałą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Organizujemy spływy kajakowe rekreacyjne dla wszystkich, którzy chcą odpocząć na łonie natury i poczuć radość z pływania po malowniczych rzekach. Jeżeli interesują Cię świetnie zorganizowane spływy kajakowe dla grup po Nidzie – skontaktuj się z nami!

Kontakt

Telefon

781-308-256

E-mail

pkorpula@gmail.com